Facebook logo

Přehled novinek

Před GONGem se budou měřit imise (12.11.2012)

Oxidy dusíku, sirovodíku, koncentrace prachu nebo přízemního ozonu dokáže měřit modrobílý vůz, který zastaví v Dolní oblasti Vítkovice. V sobotu 8. prosince si budou moci všichni zájemci prohlédnout špičkový prachoměr, řadu citlivých zařízení na odběr škodlivých látek a také meteostanici, která je součástí automobilu.

Kouzlo Rudého moře v Orlové (10.11.2012)

Milovníci podmořského světa a potápění si přijdou na své! Přírodopisný pořad z dílny bohumínského kameramana Marka Spáčila nazvaný Strážci Rudého moře se bude v rámci MFF EKOFILM promítat ve čtvrtek 6. prosince od 10 hodin v orlovském kulturním domě. Naše pozvání platí i na neméně zajímavou besedu s autorem, která bude následovat po skončení promítání.

Ostrava se chystá na Tsunami (09.11.2012)

Produkce Ekofilmu 2012 vsadila na neotřelou hudbu a našlapaný bigbít. V sobotu 8. prosince zahraje návštěvníkům Ekopoutě kapela Marow – slibní hudebníci z Kopřivnice, kteří sklidili úspěch i na Colours of Ostrava. Skladby z jejich debutového alba Tsunami rozezní také GONG v Dolní oblasti Vítkovice.

Celkový počet novinek: 39

1 ... 2 3 4 5 6 [7]

Kontaktní informace


Organizátor festivalu:

Občanské sdružení Perseus
Chelčického 531/3
702 00 Moravská Ostrava

Tel.: +420 777 890 271
E-mail: produkce@ekofestival.cz

Novinky

Nestihli jste Ekofilm? Navštivte jeho ozvěny

 Kulturní centrum Průhon v Praze 6 se vrací k letošnímu jubilejnímu 40. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Ekofilm 2014. Ve dnech 23. až 25. října pořádá Ozvěny Ekofilmu. „Festival nabízí širokou škálu zajímavých snímků. Hlavním tématem je především odpovědná spotřeba. Diváci budou seznámeni s tipy, jak žít šetrněji ve vztahu k životnímu prostředí. Program Ekofilmu bude vhodně doplněn o zábavně vzdělávací aktivity, do kterých se mohou zapojit návštěvníci jakékoliv věkové kategorie,“ zvou pořadatelé a dodávají, že vstupné na Ozvěny Ekofilmu je dobrovolné.

Více informací

Vplujte s námi do konce, čekají vás vítězné snímky

Mezinárodní filmový festival Ekofilm se dostal do závěrečných vod. Poslední kapkou bude dnešní promítání vítězných snímků. Přijďte se tedy podívat na filmy, které nejvíce uchvátily naši porotu. Promítání začíná v sále Domu kultury Akord v 17 hodin a končí v 21 hodin. A na co se můžete těšit? Především na vítězný snímek Stopy války. Dále uvidíte: Farmář a jeho princ, Dunaj – Amazonka Evropy, Zhrdzavené město, Volynští, Tělo plné štěstí, Kdyby zhasnul svět, TERRA X - Vulkány, Bouře, Zemětřesení, Bekendor, Uhlíkoví podvodníci, 2° žena a 2° muž, Ty se máš, Cesty víry a Vítr a Včera, dnes a zítra.

Více informací