Facebook logo

Program festivalu


  • MFF EKOFILM je určen laické i odborné veřejnosti a svým návštěvníkům nabízí nejen pečlivě koncipovaný program, ale také kvalitní zázemí.

  • Kromě odborné soutěžní části festivalu, ze které vzejdou vítězné filmy EKOFILMU, jsou připravena také promítání snímků vhodná pro školní mládež a laickou veřejnost.

  • Návštěvníci MFF EKOFILM mají jedinečnou příležitost zhlédnout nejen nové filmy světové produkce zabývající se přírodním a kulturním dědictvím, ochranou přírody nebo sociálními problémy, ale také poznat a setkat se v rámci doprovodného programu s celou řadou zajímavých osobností z uměleckého, ekonomického i politického života, účastnit se komponovaných projektů, divadelních představení, vědomostních soutěží, koncertů, přednášek, workshopů apod.
 
Soubor ve formátu application/pdfProgram festivalu EKOFILM 2014
Typ souboru: *.pdf | Velikost souboru: 970KB | Počet stažení: 2721x
Uložit soubor
Formát souboru neurčenProgram festivalu EKOFILM 2014
Typ souboru: file | Velikost souboru: 84KB | Počet stažení: 1990x
Uložit soubor
Soubor ve formátu application/pdfGrafický program festivalu EKOFILM 2014
Typ souboru: *.pdf | Velikost souboru: 796KB | Počet stažení: 2330x
Uložit soubor
Počet přečtení: 9366x

Přehled dalších článků

Kontaktní informace


Organizátor festivalu:

Občanské sdružení Perseus
Chelčického 531/3
702 00 Moravská Ostrava

Tel.: +420 777 890 271
E-mail: produkce@ekofestival.cz

Novinky

Nestihli jste Ekofilm? Navštivte jeho ozvěny

 Kulturní centrum Průhon v Praze 6 se vrací k letošnímu jubilejnímu 40. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Ekofilm 2014. Ve dnech 23. až 25. října pořádá Ozvěny Ekofilmu. „Festival nabízí širokou škálu zajímavých snímků. Hlavním tématem je především odpovědná spotřeba. Diváci budou seznámeni s tipy, jak žít šetrněji ve vztahu k životnímu prostředí. Program Ekofilmu bude vhodně doplněn o zábavně vzdělávací aktivity, do kterých se mohou zapojit návštěvníci jakékoliv věkové kategorie,“ zvou pořadatelé a dodávají, že vstupné na Ozvěny Ekofilmu je dobrovolné.

Více informací

Vplujte s námi do konce, čekají vás vítězné snímky

Mezinárodní filmový festival Ekofilm se dostal do závěrečných vod. Poslední kapkou bude dnešní promítání vítězných snímků. Přijďte se tedy podívat na filmy, které nejvíce uchvátily naši porotu. Promítání začíná v sále Domu kultury Akord v 17 hodin a končí v 21 hodin. A na co se můžete těšit? Především na vítězný snímek Stopy války. Dále uvidíte: Farmář a jeho princ, Dunaj – Amazonka Evropy, Zhrdzavené město, Volynští, Tělo plné štěstí, Kdyby zhasnul svět, TERRA X - Vulkány, Bouře, Zemětřesení, Bekendor, Uhlíkoví podvodníci, 2° žena a 2° muž, Ty se máš, Cesty víry a Vítr a Včera, dnes a zítra.

Více informací